Rekomenduojame kelis objektus Olandijoje:

Keukenhofas – Hoge Veliuve nacionalinis parkas – Apeldornas – Veluwezoom nacionalinis parkas - Madurodamas Hagoje - Hagos rožynas - Nardenas - Utrechtas - Haras .


Pateikiame trumpus komentarus apie tai, kas mums pasirodė įdomu, verta dėmesio, sektina. Taip pat keli organizacinio pobūdžio praktiniai pastebėjimai.

.... Keukenhofas , tinklalapis: www.keukenhof.nl

Olandai turi fantastišką viešojo transporto internetinį puslapį, kuriame suvedę pradinio taško adresą ir kelionės tikslo adresą pamatysite ne tik maršrutą, bet ir bilietų kainas: www.9292ov.nl/ . Jau veikia ir angliška šio tinklapio versija!

.... Hoge Veliuve nacionalinis parkas, tinklalapis: www.hogeveluwe.nl


.... Paleis Het Loo - karalių rūmai Apeldorne, tinklalapis: www.paleishetloo.nl....Madurodamas Hagoje, tinklalapis: www.madurodam.nl


....Hagos rožynas dar vadinamas Westbroekpark, trumpas pristatymas.


....Dar 4 labai vertų dėmesio Olandijos parkų aprašymus rasite mūsų puslapiuose "Japonų, kinų sodai" ir "Veldamo pilies parkas".

Toliau dar kelios vietos, nesusijusios su parkais, bet padedančios pajusti olandų dvasią:

.... Amsterdamo rankinių muziejus – tinklalapis: www.tassenmuseum.nl.... Hagos Karališkoji paveikslų galerija – Mauritshuis , tinklalapis: www.mauritshuis.nl
Tai labai kompaktiška galerija su puikia ekspozicija ir puikiai parengtu audio gidu – nepraleiskite progos juo pasinaudoti.


.... Utrechto senamiestis – labai gyva ir įdomi vieta, pilna šurmuliuojančių žmonių, su savo nuotaika ir stiliumi, tradiciniais kanalais, kavinukėmis, „susiglaudusiais“ namais, istorijos ir kultūros paminklais.

Po Olandiją traukiniais ir autobusais pirmą kartą keliavome 2008 m. balandį, o nuo tada - kasmet dar 2 metus. Viskas vyksta pagal grafiką, visi kalba angliškai – prireikus visada galima gauti patarimą.

Draugija "Jungės" 2008-2017